Oxygen 400 - nový rozměr herních sluchátek

Herní sluchátka Oxygen 400 - multiplatformní, ovládání hlasitosti na kabelu, odnímatelný mikrofon, 10 mm měniče

 

Hledáš vhodné sluchátka do her, které tě nebudou na hlavě tisknout? Pokud ano, tak Genesis Oxygen 400 jsou určeny právě pro tebe. Tato sluchátka do uší obsahují výkonné 10 mm měniče, odnímatelný mikrofon na ohebném rameni a dva sady silikonových špuntů ve dvou barevných provedeních, díky kterým sluchátka ideální přizpůsobíte do rozměru svého ucha. Jejich lehká konstrukce, diskrétní rozměry a široké možnosti využití jejich dělají výjimečnými ve srovnání z klasickými náhlavními sluchátky.

KVALITA ZVUKU HODNÁ BOJOVNÍKA
Vysoce kvalitní a velké měniče s průměrem až 10 mm napovídají, že Oxygen 400 jsou sluchátka z kvalitním zvukem a tak, jak se na herní sluchátka patří i se zesílenými basy. Díky těmto vlastnostem si vychutnáte virtuální dění ještě realističtěji.

ODNÍMATELNÝ MIKROFON NA OHEBNÉM RAMENU
Nejlepší vlastností sluchátek Oxygen 400 je jejich odnímatelný mikrofon na ohebném ramenu, který svou kvalitou věrně reprodukuje barvu a tóny vašeho hlasu, čímž usnadňuje komunikaci z týmem a umožňuje provádět bojové příkazy na profesionální úrovni.

OVLADAČ NA KABELU S DRUHÝM MIKROFONEM
Oxygen 400 jsou vybaveny multifunkčním ovládáním, což výrazně zvyšuje funkčnost a pohodlí během používání sluchátek. Na dosah ruky jednoduše nastavíte hlasitost zvuku, spustíte/zastavíte přehrávání, jak i přijmete hovor. V případě potřeby lze hlavní mikrofon jednoduše odpojit, protože na kabelu je integrován ještě jeden!

VYMĚNITELNÉ ŠPUNTY S DVOJITOU IZOLACÍ "BI FLANGE"
Sluchátka do uší Genesis Oxygen 400 obsahují 2 sady silikonových špuntů ve dvou barevných provedeních, červené a černé. V balení najdete z každé barvy 3 velikosti standardních špuntů a jednu velikost špuntů s dvojitou izolací "Bi Flange", díky kterým bez problému přizpůsobíte sluchátka do rozměru svého ucha. Speciální špunty s dvojitou izolací "Bi Flange" poskytují lepší izolaci hluku z okolí a zlepšují držení sluchátek.

STABILIZAČNÍ HÁČKY PRO LEPŠÍ DRŽENÍ
Oxygen 400 obsahují inovativní stabilizační háčky, které zpevňují držení sluchátek v uších a zabraňují jejich vypadávání, čímž zvyšují komfort používání.

PRAKTICKÉ PŘENOSNÉ SÁČEK
V balení Oxygen 400 naleznete také praktický pytlík, který chrání sluchátka před poškozením během přenášení.

MULTIPLATFORMNÍ
Oxygen 400 jsou vybaveny 4-pinovým jack konektorem, který umožňuje multiplatformní použití. Sluchátka jsou kompatibilní s notebooky, smartphony, ale také konzoly PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

NETRADIČNÍ DESIGN
Moderní a dravý design Oxygen 400 jednoznačně vskazuje na to, že se jedná o herní sluchátka. Vhodná kombinace barev, netradiční design, kvalitní mikrofon a špunty z dvojitou izolací "Bi Flange" jsou vlastnosti, díky kterým je budete chtít nosit i na turnaje.

 

VLASTNOSTI
- kvalitní zvuk
- výkonné 10 mm měniče
- multiplatformní využití
- kvalitní odnímatelný mikrofon na ohebném ramenu
- druhý mikrofon na kabelu pro běžné použití se smartphony
- 3 rozměry silikonových špuntů
- špunty s dvojitou izolací "Bi Flange"
- odolný kabel s zvýšenou flexibilitou
- netradiční design
- ovládání hlasitosti na kabelu
- zvýšená odolnost na poškození
- kompatibilní s notebooky, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, smartphony

SPECIFIKACE
Typ sluchátek: do uší
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 10 mm
Citlivost sluchátek: 92 dB
Frekvenční rozsah sluchátek: 20 - 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 16 Ohm
Odnímatelný mikrofon: Ano
Konektor: 1x 4-pin jack 3,5mm
Délka kabelu: 1,2 m
Hmotnost: 20 g
Ovládání hlasitosti: na kabelu
Komunikace: drátová
Kompatibilní s: notebooky, smartphony, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Obsah balení: sluchátka s mikrofonem, cestovní pytlík, silikonové špunty v rozměrech S/M/L, špunty s dvojitou izolací "Bi Flange" (rozměr M)