ALIGATOR bezdrátová nabíječka Aligator Pure-Pad 15W, černá

Bezdrátová nabíječka Aligator Pure-Pad; Prémiová nabíječka s podporou rychlého bezdrátového nabíjení o výkonu 15W. Hravě a bezdrátově nabije Váš mobilní telefon nebo TWS sluchátka. Kvalita na prvním místě; Kapesní velikost; Název Aligator Pure-Pad nabíječka získala díky konstrukci z ušlechtil ... více
Objednací kód: 95ALPS1850
Kód výrobce: CHQ004
Výrobce: ALIGATOR
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 374 Kč
Cena s DPH: 452 Kč
Porovnání Oblíbené

Bezdrátová nabíječka Aligator Pure-Pad
Prémiová nabíječka s podporou rychlého bezdrátového nabíjení o výkonu 15W. Hravě a bezdrátově nabije Váš mobilní telefon nebo TWS sluchátka.

Kvalita na prvním místě
Kapesní velikost
Název Aligator Pure-Pad nabíječka získala díky konstrukci z ušlechtilého hliníku, pomocí kterého je samotná nabíječka kompaktní a tenká pouhých 5mm. Vrchní část je tvořena z kvalitního a vodivého materiálu, který zajistí ideální přenos bezdrátové energie. Součástí balení je ultrarychlý USB-C/USB-C kabel podporující protokol Power Delivery.

Jak funguje bezdrátové nabíjení?
Technologie Qi
Technologie Qi používá k přenosu elektrické energie elektromagnetické pole s adaptivním řízením výkonu. Díky tomu je možné bezpečně a snadno nabíjet telefon nebo sluchátka. Aligator Pure-Pad umožňuje bezdrátově nabíjet moderní telefony výkonem až 15W, což je 6x více než u základní USB nabíječky!

Rychlé nabíjení bez kabelu
Výkonný a praktický
Aligator Pure-Pad si hravě poradí s rychlým bezdrátovým nabíjením díky cívce s výkonem 15W, která dokáže doplnit energii v co nejkratším čase. Užívejte si rychlé nabíjení pohodlně a bez kabelu!

Dynamický LED indikátor
Ať máte přehled!
Součástí nabíječky Aligator Pure-Pad je LED indikátor, který signalizuje stav nabíjení. Indikátor je umístěný na boku nabíječky a je na očích vždy když jej potřebujete. Vše jednoduše a přehledně!

Kompatibilní se zařízeními s podporou bezdrátového nabíjení.

Technické parametry:

Vstup: USB-C port
Qi výstup: 15W (max)
Technologie Qi
Ochrana proti zkratu a přetížení
USB-C/USB-C kabel součástí balení
Barva: černá a bílá
Obsah balení:

Nabíječka
Nabíjecí USB-C/USB-C kabel
Uživatelský manuál

-|CZ|SK|EN