Grandstream GDS3705 dveřní vrátník, mikrofon, reproduktor, intercom s AEC, RFID

Grandstream GDS3705 je dalším modelem v kategorii produktů, takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Je vhodný pro ty, kteří hledají řešení přístupu a zabezpečení, které lze nasadit v různě situovaných prostředích. Disponuje integrovanou RFID čtečkou, která umožňuje v kombinaci s RFID přívěskem, ... více
Objednací kód: 55460156
Kód výrobce: GDS3705
Výrobce: GRANDSTREAM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 5 974 Kč
Cena s DPH: 7 229 Kč
Porovnání Oblíbené

Grandstream GDS3705 je dalším modelem v kategorii produktů, takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Je vhodný pro ty, kteří hledají řešení přístupu a zabezpečení, které lze nasadit v různě situovaných prostředích.

Disponuje integrovanou RFID čtečkou, která umožňuje v kombinaci s RFID přívěskem, nebo RFID kartou, řídit přístup do budov či zvolených prostor.

Balení produktu standardně obsahuje i již zmíněný RFID přívěsek a zmíněnou RFID kartu. Využít můžete ale i ty, které už ve firmě, či doma, máte. Například obědovou kartu do jídelny.

Díky RFID technologii vám odpadá nutnost manipulace a distribuce standardních klíčů. Navíc při ztrátě RFID přívěsku, nebo RFID karty, můžete okamžitě přístup zakázat pomocí aplikace výrobce, Grandstream GDS Manager. Ta mimo jiné slouží pro celkovou autorizaci a katalogizaci RFID přívěsků, či karet.

Grandstream GDS3705 nabízí SIP a VoIP technologii s dvoucestnou audio komunikací. Systém je vybavený dvěma mikrofony a HD reproduktorem s intercomem, který disponuje pokročilou funkcí automatické eliminace echa (AEC).

Napájení je řešeno přes PoE. Díky output/input relay je možné propojení se zámkem dveří, či alarmovou sirénou.

I tady výrobce nabízí možnost komplexního řešení, takže GDS3705 lze snadno kombinovat s IP telefony Grandstream, video telefony řady GXV, aplikací GS-Wave pro mobilní telefony a NVR.

- voděodolné a anti-vandal provedení (IP66, IK09)
- SIP, IP
- dva mikrofony a HD reproduktor s intercomem včetně AEC
- zabudovaná čtečka RFID karet
- output/input relay pro využití např.: elektrického zámku, či alarmové sirény
- jednoduchý management pomocí free aplikace výrobce, Grandstream GDS Manager
- možnost správy pomocí aplikace Grandstream Wave pro mobilní zařízení (Android)

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
POE Ano