iGET HOME GW1 Control Gateway - brána Wi-Fi/ Zigbee 3.0, podpora Philips HUE, Tuya, Lidl,Android, iOS

iGET HOME Gateway GW1; Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentní bránou chytré domácnosti iGET HOME Gateway GW1. Tato brána / gateway / hub / bridge podporuje ZigBee verze 3.0 a všechny předchozí, Wi-Fi připojení 802.11 b/ g/ n, a další zařízení jako např. Philips HUE, Tuya, Lidl apod. Rozu ... více
Objednací kód: 53905494
Kód výrobce: 75020811
Výrobce: IGET
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 557 Kč
Cena s DPH: 674 Kč
Porovnání Oblíbené

iGET HOME Gateway GW1
Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentní bránou chytré domácnosti iGET HOME Gateway GW1. Tato brána / gateway / hub / bridge podporuje ZigBee verze 3.0 a všechny předchozí, Wi-Fi připojení 802.11 b/g/n, a další zařízení jako např. Philips HUE, Tuya, Lidl apod. Rozumí si s Androidem i iOS, v aplikaci můžete sledovat veškeré senzory, termohlavice, osvětlení a další které jsou připojené právě na tuto bránu. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

Díky podpoře nejnovějšího protokolu ZigBee 3.0 máte jistotu maximální stability kterou podporuje. Navíc aplikace obsahuje IP kamery, zásuvky, vysavače, a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství vč. iGET HOME. Upravit nastavení a ovládat vaši domácnost tak můžete vzdáleně odkudkoliv.

Brána Gateway GW1 vám umožní přidat spoustu dalších logických a automatických funkcí, např. pomocí jednoho tlačítka nastavit teplotu pro veškeré místnosti, vypnout spotřebiče nebo osvětlení, při vyvolání poplachu alarmem naopak zapnout veškeré osvětlení apod. Samozřejmostí je spárování s funkcemi z dalších zařízení které jsou připojeny pomocí Wi-Fi, jako např. kamery - při detekci pohybu se zapne venkovní osvětlení nebo začne blikat pro výstrahu.

Aplikace iGET HOME
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávat senzory, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání zařízení připojených k bráně, IP kamer, smart tlačítek, řízených zásuvek, atd. all-in-one.

Bezdrátový přenos a kompatibilita se senzory a zařízeními ZigBee
Senzory a zařízení jsou k bráně připojeny pomocí bezdrátového přenosu protokolem ZigBee 3.0. Toto velmi usnadňuje montáž, a celá komunikace je jednotně řízena. Veškeré příslušenství a další produkty ZigBee jsou s touto bránou kompatibilní. Brána podporuje také zařízení jako Philips Hue, Tuya, Lidl apod.

Automatická aktualizace firmware
Brána si automaticky kontroluje dostupnost nejnovějšího firmware na serveru, buď jej nainstaluje automaticky nebo po potvrzení uživatele. Aktualizace je velmi rychlá, trvá cca 1 minutu. Díky aktualizaci dochází k přidávání nových funkcí, úpravě bezpečnostních pravidel na vyšší verzi, a další.

Hlavní parametry:
- Inteligentní brána / gateway / hub / bridge ZigBee 3.0 s připojením k Internetu pomocí Wi-Fi.
- V jedné aplikaci iGET HOME rovněž ovládání kamer, řízených zásuvek, termohlavic, vysavačů, osvětlení a další, komunikuje s dalšími modely univerzálního bezdrátového ZigBee příslušenství.
- Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS a je k dispozici v češtině, slovenštině, polštině, angličtině a maďarštině a dalších.
- Zabezpečovací logické funkce – je možné nastavit logické Smart funkce, v návaznosti na dané senzory atd.
- Elegantní design spojený s jednoduchým ovládáním.
- Plně kompatibilní s žárovkami Philips Hue a dalšími platformami jako Tuya, Smartlife, Lidl a další.

Specifikace centrální jednotky:
- Napájení: napájecí adaptér je součástí balení 5V DC 1A
- Velikost a hmotnost: 62 x 62 x 15mm, 31g
- Připojení k síti: Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n
- Komunikace se senzory: ZigBee 3.0
- Spotřeba: max 1 W
- Okolní vlhkost: do 90% bez kondenzace
- Pracovní teplota: -10°C až +50°C

Obsah balení:
1x HOME Gateway GW1 – centrální jednotka pro řízení veškerých bezdrátových ZigBee senzorů a jejich kontrolu,
1x Napájecí kabel USB - microUSB,
1x Napájecí USB adaptér,
1x UIG - Uživatelský manuál v českém, slovenském, polském, anglickém a maďarském jazyce.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Oblast využití Ovládání chytré domácnosti
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Ostatní
Kompatibilita ZigBee
Vlastní systém Ano
Hlasoví asistenti
Amazon Alexa Ano
Google Assistant Ano
Protokoly
TUYA Ano
Zigbee Ano
Připojení
Wi-Fi Ano
Připojení Kabelové/Bezdrátové