iGET HOME X1 - Inteligentní Wi-Fi alarm, v aplikaci i ovládání IP kamer a zásuvek, Android, iOS

Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME Alarm X1. Senzory jsou bezdrátové, a hlavní jednotka s vaším telefonem komunikuje pomocí Wi-Fi sítě. Rozumí si s Androidem i iOS, v aplikaci můžete sledovat vnitřní a venkovní IP kamery iGET HOME, řídit 230V zásuv ... více
Objednací kód: 53905479
Kód výrobce: 75020107
Výrobce: IGET
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 826 Kč
Cena s DPH: 1 000 Kč
Porovnání Oblíbené

Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME Alarm X1. Senzory jsou bezdrátové, a hlavní jednotka s vaším telefonem komunikuje pomocí Wi-Fi sítě. Rozumí si s Androidem i iOS, v aplikaci můžete sledovat vnitřní a venkovní IP kamery iGET HOME, řídit 230V zásuvky, ovládat vysavač, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Upravit nastavení tak můžete vzdáleně odkudkoliv. Alarm dále nabízí chytré funkce a snadné ovládání pomocí klíčenek a aplikace. Velmi nízká spotřeba do 2 W, elegantní design. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

iGET HOME Alarm X1
je ideální inteligentní systém pro zabezpečení veškerých budov - domů, bytů, chat, kanceláří, garáží, obchodů, skladů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který váš dům nejen zabezpečí. V jedné aplikaci můžete dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, kdykoliv sledovat dění pomocí IP kamer, ovládat vytápění a úklid vaší domácnosti. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na dané IP kameře a video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Veškeré senzory jsou bezdrátové, většina je napájena bateriemi s výdrží až 2 roky, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V (ale má také vlastní záložní baterii). Díky tomu je objekt neustále střežen ze záložní baterie, to i při výpadku elektrického proudu.

Aplikace iGET HOME
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávat senzory, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamer, smart tlačítek a řízených zásuvek, all-in-one.

Bezdrátový přenos
Senzory jsou k hlavní jednotce připojeny pomocí bezdrátového přenosu. Toto velmi usnadňuje montáž, bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 433 MHz a dosah k hlavní jednotce je až 100m.

Velké portfolio dalšího příslušenství a ovládání
Veškeré příslušenství a další produkty kompatibilní s alarmem iGET HOME Alarm X1 má označení iGET HOME. Dále jsou kompatibilní další senzory z řady iGET SECURITY Pxx (xx značí číslice 01 až 99). Tabulka kompatibility příslušenství je níže. Pro napojení senzorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Senzory jsou bezdrátové a většina je napájena bateriemi, jejich přidání do systému je otázkou několika minut. K alarmu je možné přidat neomezený počet dalšího příslušenství.
Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží zároveň jako dálkové ovladače alarmu. Jejich pomocí je možné aktivovat/deaktivovat alarm, aktivovat SOS poplach nebo nastavit režim Doma jen na některé zóny.

Ovládání řízených zásuvek 230V
Součástí chytré domácnosti iGET HOME není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek iGET HOME Power 1/2 USB/4 USB pro ovládání spotřebičů a nabíjení pomocí USB portů je možné ovládat například osvětlení, topení nebo klimatizaci. Zásuvky jsou zapojeny do běžné síťové zásuvky a do nich vybrané spotřebiče. Vzdáleně je můžete zapínat/vypínat, nastavit časovač nebo navázat na některou funkci. Navíc umí chytré zásuvky měřit spotřebu energie.

IP kamery
Součástí zabezpečení iGET HOME jsou také kamery a kamerové sety. Je možné navázat funkce jak se mají kamery chovat při různých akcích alarmu HOME Alarm X1. V nabídce jsou vnitřní (HOME CS1 Mini) i venkovní kamery (HOME CS6 Outdoor), také venkovní v bateriové (HOME CS9 Battery) u které je možnost dobíjení pomocí solárního panelu HOME SP2. Kamerový Wi-Fi set čtyř kamer a rekordéru nesmí chybět, v nabídce je pod označením iGET HOME N4C4.

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem
Alarm iGET HOME Alarm X1 je připojen k síti Internet a automaticky komunikuje se serverem. Připojení HOME Alarm X1 k Internetu je možné realizovat pomocí Wi-Fi připojení (alarm obsahuje Wi-Fi 802.11 b/g/n 150 Mb/s). Mobilní telefon uživatele musí být připojen k Internetu pomocí datového připojení nebo Wi-Fi, aby alarm mohl datově komunikovat s mobilním telefonem. Bezdrátové IP kamery a zásuvky jsou přímo napojeny na vaši domácí Wi-Fi síť s připojením k Internetu.

Mnoho uživatelských účtů
Aplikace iGET HOME obsahuje 2 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor“, ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel“ – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížení online videa z kamer, ovládání zásuvky apod.).

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu
Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET HOME“ a potvrdit sdílení ovládání domu. Po nasdílení je možné nastavit také práva nového uživatele.

Informace o odpojení hlavního napájení panelu
Při odpojení nebo připojení hlavního napájení alarmu uživatele ihned informuje pomocí aplikace. Při odpojení funguje pomocí integrované záložní baterie.

Automatická aktualizace firmware v hlavní jednotce
Hlavní jednotka si automaticky kontroluje dostupnost nejnovějšího firmware na serveru, buď jej nainstaluje automaticky nebo po potvrzení uživatele. Aktualizace je velmi rychlá, trvá cca 1 minutu. Díky aktualizaci dochází k přidávání nových funkcí, úpravě bezpečnostních pravidel na vyšší verzi, a podpoře dalších senzorů.

Hlavní parametry:
- Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí Wi-Fi.
- Ve stejné aplikaci rovněž ovládání vnitřních i venkovních IP kamer, řízených zásuvek, termohlavic, robotického vysavače, osvětlení a další, komunikuje s dalšími více než 300 typy univerzálního bezdrátového příslušenství.
- Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS a je k dispozici v češtině, slovenštině, polštině, angličtině a maďarštině.
- Časové a následovací funkce – je možné nastavit mnoho logických Smart funkcí, např. při aktivaci alarmu vypni veškeré chytré zásuvky, nabo každý den v 22:00 aktivuj režim Doma, apod.
- Elegantní design spojený s jednoduchým ovládáním.
- Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek a aplikace.
- Hlavní jednotka automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace firmware ze serveru.
- Informuje o stavu/poplachu pomocí notifikací aplikace.
- Vnitřní síťová karta s Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n.
- Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.
- Stavová LED dioda se zobrazením stavu alarmu
- Obsahuje velmi výkonný procesor pro rychlé reakce a zpracování veškerých požadavků.
- Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení, o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace.
- Volně nastavitelný čas pro zpoždění aktivace a deaktivace.
- Dosah bezdrátových senzorů až 100m. Senzory je snadné upevnit na požadované místo. Výdrž baterií v senzorech až 2 roky.
- Pomocí dokoupených IP kamer iGET HOME můžete volně sledovat dění v domácnosti a to hlavně při poplachu, kdy systém zprostředkuje aktuální dění pomocí online videa.
- Plně kompatibilní s dalšími platformami Tuya a Smartlife.
- Podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Home / Assistant.

Specifikace centrální jednotky:
- Napájení: přímo ze sítě 230 ~ 250V AC
- Velikost a hmotnost: 80 x 80 x 75mm, 105g
- Připojení k síti: Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n
- Komunikace se senzory: 433 MHz, dosah až 100m v prostředí bez překážek
- Vnitřní baterie: Lionová 250mAh, až 4 hod.
- Spotřeba: do 2 W
- Okolní vlhkost: do 95% bez kondenzace
- Pracovní teplota: -10°C až +50°C

Obsah balení
1x HOME Alarm X1 – centrální zabezpečovací jednotka, hlavní panel pro řízení veškerých bezdrátových senzorů a celou kontrolu systému. Komunikuje pomocí Wi-Fi.

1x P1v2 – bezdrátový pohybový PIR senzor pro zajištění místnosti.

2x P4v2 – bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří a oken.

1x P5 – dálkové ovládání (klíčenka), pro rychlé ovládání alarmu, tlačítka Aktivace/Deaktivace/Režim Doma/SOS.

1x Varovná nálepka iGET ALARM.

1x UIG – uživatelský manuál v českém, slovenském, polském, anglickém a maďarském jazyce

Další kompatibilní příslušenství s alarmem HOME Alarm X1:

- iGET SECURITY P1v2 - bezdrátový pohybový PIR senzor

- iGET SECURITY P4v2 - bezdrátový dveřní/okenní magnetický senzor

- iGET SECURITY P5 - dálkový ovladač/klíčenka

- iGET SECURITY P6 - senzor plynu LPG, LNG, CNG

- iGET SECURITY P7 - bezdrátové nouzové SOS tlačítko

- iGET SECURITY P9 - bezdrátový senzor vody

- iGET SECURITY P10 - bezdrátový senzor vibrací

- iGET SECURITY P14 - bezdrátový senzor kouře

- iGET SECURITY P17 - bezdrátový pohybový PIR senzor bez detekce zvířat

- iGET SECURITY P21 - bezdrátový magnetický senzor na železné dveře/vrata apod.

- iGET HOME - veškerá další zařízení pracující ve stejné aplikaci jako řízené zásuvky, kamery, kamerové sety, ovládání, osvětlení, termohlavice a další...

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Chytrá domácnost kompatibil Ano
Oblast využití Zabezpečení
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Ostatní
Kompatibilita WiFi
Vlastní systém Ano
Hlasoví asistenti
Amazon Alexa Ano
Google Assistant Ano
Protokoly
TUYA Ano
Připojení
Wi-Fi Ano
Připojení Kabelové/Bezdrátové